Celem naszego zespołu blogów o kancelariach prawniczych jest świadczenie na rzecz klientów usług na najwyższym poziomie. Chętnie pomożemy każdemu - nie ograniczamy się ani do przedsiębiorców jak ani tylko osób indywidualnych.
Kontakt z nami

Kontakt

W wypadku skorzystania przez Państwa z polecanej przez nas oferty lub porad prawnych, gwarantujemy pełne zaangażowanie w działaniach mających na celu możliwie szybkie rozwiązanie zgłoszonego nam problemu.

Dołącz do naszego zespołu - piszemy tu porady prawne i radzimy jak uporać się z problemami prawnymi.

Fotorelacja

prawo

usługi prawnicze

kancelaria

Sprawa o rozwód - trudna sprawa

Niestety moje małżeństwo szybko okazało się farsą, a mąż zdradzał mnie już długo przed ślubem. Gdy wszystko wyszło na jaw nie zwlekałam z udaniem się do odpowiedniej osoby. Mój adwokat w sprawach rodzinnych jest znawcą w swoim fachu. Prowadził nie jedną taką sprawę i powierzając mu mój przypadek wiedziałam, że to dobry krok do odzyskania swojego dawnego życia. Największym problemem jest dziecko, tutaj sprawy się skomplikowały, ponieważ nie pozwolę na to, by to on wygrał prawo do opieki nad naszym synem. Dlatego pierwszym pytaniem jakie zadałam w gabinecie mojego adwokata było jak wygrać sprawę o alimenty.

Sprawdzony Adwokat uspokoił mnie mówiąc, że to akurat jest u mnie pewne jak w banku i nie raz już walczył o prawo do opieki dla swoich klientów. Wygrana ewidentnie jest po mojej stronie. Innym problemem był podział majątku Wrocław to nasze miasto, tutaj wspólnie tuż po ślubie zakupiliśmy mieszkanie w jednym z apartamentowców na Nadodrzu (kto by chciał mieszkać na Nadodrzu?). Mieszkanie oczywiście zostało sfinansowane z kredytu, który wspólnie spłacaliśmy. Chciałabym aby mieszkanie pozostało przy mnie, w szczególności ze względu na nasze dziecko, które ma tam swój kąt i dobrze czuje się w tym miejscu. Jest to również dobra lokalizacji ze względu na szkoły znajdujące się w pobliżu i moją pracę, do której mam stamtąd zaledwie kilkaset metrów. Przede mną ciężki okres w życiu, wspiera mnie rodzina i przyjaciele i to dzięki nim mam w sobie wolę walki. Chociaż adwokat uspokaja mnie i twierdzi, że prawo jest po mojej stronie to jednak nie czuję się pewnie - nigdy nie spodziewałam się stanąć po przeciwnej stronie barykady i nigdy nie sądziłam, że mój mąż okaże się taką świnią.
Skontaktuj się znim - tu masz kontakt do adwokata - na pewno pomoże

Dodany przez Michał | 2016/11/21


Adwokat Kancelaria Prawnik Prawo Radca prawny Usługi prawnicze Dusseldorf
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1