Celem naszego zespołu blogów o kancelariach prawniczych jest świadczenie na rzecz klientów usług na najwyższym poziomie. Chętnie pomożemy każdemu - nie ograniczamy się ani do przedsiębiorców jak ani tylko osób indywidualnych.
Kontakt z nami

Kontakt

W wypadku skorzystania przez Państwa z polecanej przez nas oferty lub porad prawnych, gwarantujemy pełne zaangażowanie w działaniach mających na celu możliwie szybkie rozwiązanie zgłoszonego nam problemu.

Dołącz do naszego zespołu - piszemy tu porady prawne i radzimy jak uporać się z problemami prawnymi.

prawo

Usługi prawnicze

kancelaria, prawo, radca prawny, usługi prawnicze

Usługi prawnicze

(...) dopasowane do potrzeb poszczególnych klientów. Wszechstronność w działaniu sprawia, że usługa windykacji stała się popularnym sposobem w walce z dłużnikami. Przedsiębiorcy prowadzący swoją działalność gospodarczą na terenie naszego kraju bardzo często narzekają na niejasne przepisy prawne, które powodują wiele nieporozumień choćby nawet z Urzędem Skarbowym. Te największe firmy zatrudniają specjalistów, (...)

Więcej

Sprawa o rozwód - trudna sprawa

kancelaria, prawo, usługi prawnicze

Sprawa o rozwód - trudna sprawa

(...) wygrać sprawę o alimenty. Sprawdzony Adwokat uspokoił mnie mówiąc, że to akurat jest u mnie pewne jak w banku i nie raz już walczył o prawo do opieki dla swoich klientów. Wygrana ewidentnie jest po mojej stronie. Innym problemem był podział majątku Wrocław to nasze miasto, tutaj wspólnie tuż po ślubie zakupiliśmy mieszkanie w jednym z apartamentowców na Nadodrzu (kto by chciał mieszkać na Nadodrzu?). Mieszkanie oczywiście zostało sfinansowane z kredytu, który wspólnie spłacaliśmy. Chciałabym aby mieszkanie pozostało przy mnie, w szczególności ze względu na nasze dziecko, które ma (...)

Więcej

Adwokat Kancelaria Prawnik Prawo Radca prawny Usługi prawnicze Dusseldorf
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1