Celem naszego zespołu blogów o kancelariach prawniczych jest świadczenie na rzecz klientów usług na najwyższym poziomie. Chętnie pomożemy każdemu - nie ograniczamy się ani do przedsiębiorców jak ani tylko osób indywidualnych.
Kontakt z nami

Kontakt

W wypadku skorzystania przez Państwa z polecanej przez nas oferty lub porad prawnych, gwarantujemy pełne zaangażowanie w działaniach mających na celu możliwie szybkie rozwiązanie zgłoszonego nam problemu.

Dołącz do naszego zespołu - piszemy tu porady prawne i radzimy jak uporać się z problemami prawnymi.

Adwokat Tomasz Gaj
40-058 Katowice, Marii Skłodowskiej-Curie 30/3
Polska,
Telefon: +48 32 797 19 40 Fax:
Rechtsanwalt Tomasz Gaj
1010 Wien, Kärntner Ring 12
Austria,
Telefon: +43 (1) 355 20 95 Fax: +43 (1) 355 20 95-99
Rechtsanwalt Tomasz Gaj
D-40472 Düsseldorf, Kanzlerstraße 8
Germany,
Telefon: +49 211 94 25 99 99 Fax: +49 211 94 25 99 99 9
Fotorelacja

radca prawny

notariusz

prawnik

adwokat

niemcy

dusseldorf

wiedeń

katowice

Polecany prawnik i adwokat na Niemcy

Życie bywa nieprzewidywalne - czasami okazuje się, że musimy niezwłocznie skorzystać z porady prawnej. Sytuacja komplikuje się zwłaszcza wtedy, kiedy mieszkamy za granicą i nie czujemy się na siłach, aby załatwiać w obcym języku sprawy tak wysokiej wagi. W takich chwilach przyda się nam adwokat na Niemcy - czyli ktoś, komu możemy zaufać zarówno ze względu na jego profesję, jak i na fakt władania językiem polskim. Polskojęzyczny prawnik w Niemczech to prawdziwy skarb, chociaż należy stwierdzić uczciwie, że dzisiaj - w dobie integracji europejskiej - wyjazd za granicę w poszukiwaniu lepszego życia nie jest już niczym dziwnym nawet w przypadku przedstawicieli palestry. Trudno bowiem zaprzeczyć: krajowy rynek pracy już od dawna wydaje się przesycony prawnikami (a co roku mury uczelni opuszczają kolejne roczniki absolwentów).

Pomoc związana z prawem pracy i prawem handlowym w niemczech
W tej sytuacji osoba, która zdecyduje się wykonywać praktykę za granicą, znajdzie się w wyjątkowo korzystnym położeniu - prawnik Niemcy nie musi się bać wielkiej konkurencji, zaś liczba spraw, jakie może prowadzić, wcale nie będzie mała (biorąc pod uwagę, ilu naszych rodaków zdecydowało się w ostatnich latach na wyjazd do zachodnich sąsiadów). Polskojęzyczny prawnik w Niemczech otrzyma również szansę na doskonalenie zawodowego warsztatu oraz niczym nieograniczony dostęp do niemieckiej literatury fachowej - co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na jego kompetencje, a także na doszlifowanie języka. Niewykluczone, że adwokat na Niemcy polubi swoją pracę do tego stopnia, iż nie zechce już wracać do kraju. Gdyby jednak zechciał, zdobyte doświadczenia umożliwią mu z pewnością ponowny (tym razem lepszy) start. Przeczytaj, zobacz artykuły na temat prawa autorstwa tego prawnika.

Dodany przez Michał | 2016/05/10


Adwokat Kancelaria Prawnik Prawo Radca prawny Usługi prawnicze Dusseldorf
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1