Celem naszego zespołu blogów o kancelariach prawniczych jest świadczenie na rzecz klientów usług na najwyższym poziomie. Chętnie pomożemy każdemu - nie ograniczamy się ani do przedsiębiorców jak ani tylko osób indywidualnych.
Kontakt z nami

Kontakt

W wypadku skorzystania przez Państwa z polecanej przez nas oferty lub porad prawnych, gwarantujemy pełne zaangażowanie w działaniach mających na celu możliwie szybkie rozwiązanie zgłoszonego nam problemu.

Dołącz do naszego zespołu - piszemy tu porady prawne i radzimy jak uporać się z problemami prawnymi.

Fotorelacja

licytacje komornicze

usługi kancelarii komorniczej

komornik z Bydgoszczy

Komornik z Bydgoszczy

Komornik z Bydgoszczy to funkcjonariusz publiczny, który działa przy sądzie rejonowym i wykonuje w drodze przymusu egzekucyjnego wyroki sądowe. Według definicji komornik wykonuje również inne czynności przekazane na podstawie odrębnych przepisów na przykład przeprowadza spis inwentarza i sporządza protokół stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia. Komornicy wykonują swoje czynności w sposób przewidziany przez przepisy kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o komornikach sądowych i egzekucji, pod nadzorem prezesa właściwego miejscowo sądu rejonowego. Przy wykonywaniu swoich czynności są niezawiśli i podlegają tylko ustawom oraz orzeczeniom sądowym. Usługi kancelarii komorniczej wykonywane są z niezwykłą starannością i zgodnością z polskim prawem, nie ma mowy o jakichkolwiek błędach czy naruszeniach. Miejscem pracy komornika jest kancelaria komornicza gdzie wykonuje usługi. Zadaniem komornika jest rozpoczęcie postępowania egzekucyjnego, które polega na ściągnięciu na rzecz wierzyciela należności od dłużnika. W zależności od warunków sprawy, komornik podejmuje decyzję o najskuteczniejszym i najszybszym sposobie odzyskania należności, może rozłożyć wierzytelność na raty, zająć konto bankowe lub majątek na licytacje komornicze. W sytuacji gdy dłużnik w podanym czasie nie spłaci zasądzonej kwoty, komornik wycenia wartość majątku ruchomego i nieruchomego, który zostaje przeznaczony do sprzedaży. Organizuje licytację, a uzyskane w ten sposób pieniądze przekazuje wierzycielom. Najprostszym sposobem uniknięcia komornika jest spłacanie na bieżąco swoich długów.
Więcej na: http://www.komornikskora.pl

Dodany przez Paweł | 2017/08/28


Adwokat Kancelaria Prawnik Prawo Radca prawny Usługi prawnicze Dusseldorf
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1